Matúš Ficko, Petra Říhová — lektoři v Laba Czech
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
Blog

Hledat

Matúš Ficko, Petra Říhová

Lektoři

Matúš Ficko, Petra Říhová

Matúš Ficko

  • — Zkušenosti: 5 let v TRIAD Advertising, ale kariéru v digitálním marketingu zahájil před 12 lety. Pracoval na různých postech (PPC a SEO specialista, digital specialist, social media manager a account, stratég). Dnes propojuje business problém klienta s potřebami zákazníků a jejich kulturou.
  • — Předchozí projekty: Digitální a 360° kampaně pro značky Gambrinus, Pilsner Urquell, Birell, Tullamore D.E.W., Livesport, Wolt, Sedita a další. Mezi jeho první projekty patřil také výkonnostní marketing pro hotely, eventy a konference.
  • — Ocenění: Společně s týmem v TRIAD Advertising 6× Effie Czech republic, 2× Impact Awards a mnoho dalších cen za inovaci a kreativitu. Individuálně získal stříbro v kategorii média na Young Lions Czech 2021.
  • — Vzdělání: Fakulta architektury ČVUT, obor architektura a urbanismus. Během studia ho zaujala dynamika a hravost reklamní branže, které se nakonec rozhodl věnovat.
  • — Zajímavosti: Je pravidelným porotcem na Flema Media Awards.

Petra Říhová

  • — Zkušenosti: V digitálním marketingu začala před 9 lety jako brand manager ve společnosti Benzina. Po 3 letech v agentuře TRIAD Advertising a 2 dalších letech jako externí konzultantka se rozhodla pracovat na volné noze. Čtvrtým rokem pomáhá e-shopům, značkám, projektům, startupům a mobilním aplikacím s online komunikací.
  • — Předchozí projekty: Pracovala pro značky jako IKEA, O2, Frisco, Gambrinus, Pilsner Urquell, Pepsi, KFC, Pribináček, Král Sýrů, Sedlčanský. Mezi její aktuální klienty patří L’Oreál, Madmonq, Vividbooks, BAAGL, Otherm, Vekra, Orea Hotels a další.
  • — Ocenění: Creative Awards ADC za kampaň s Messenger botem pro O2.
  • — Vzdělání: Bakalářský titul v oboru mezinárodní obchod na VŠE Praha a magisterský titul v oboru mediální studia na FSV UK Praha.

Lektor*ka pracoval*a v těchto společnostech:

Laba

Související materiály

940x628-1-64fb0d99cf62d757266881.jpg Jak se neztratit ve světě digitálního marketingu?

Odpovídá digitální marketérka Petra Říhová a strategy planner Matúš Ficko.

Číst

Zobrazené materiály: 1 z 1

940x628-1-64fb0d99cf62d757266881.jpg Jak se neztratit ve světě digitálního marketingu?

Odpovídá digitální marketérka Petra Říhová a strategy planner Matúš Ficko.

Číst