Robert Soudný, Michal Kříž, Martin Plachý, Petr Pilín, Marián Tomko, Petr Pech, Vladimír Klíma, Daniela a Josef Dohnalovi — lektoři v Laba Czech
Blog
if locale != request.locale

Hledat

Robert Soudný, Michal Kříž, Martin Plachý, Petr Pilín, Marián Tomko, Petr Pech, Vladimír Klíma, Daniela a Josef Dohnalovi

Lektoři

Robert Soudný, Michal Kříž, Martin Plachý, Petr Pilín, Marián Tomko, Petr Pech, Vladimír Klíma, Daniela a Josef Dohnalovi

Robert Soudný 

CEO a co-founder, wflow.com 

  • Společně se svým týmem vyvinuli cloudové řešení, které dokáže ušetřit 40–80 procent času práce s účetními doklady. 

Michal Kříž

CEO, HandyBot 

  • HandyBot představuje robotické zpracování dat. Využít ho můžete v případě, kdy ve firmě používáte natolik specifické procesy nebo nástroje, které neumožňují efektivní propojení s dalšími tooly. 

Martin Plachý 

CEO, Gimmedata – Rekap.online

  • Rekap je nástroj, který přehledným způsobem zobrazuje ty nejdůležitější informace o ekonomice firmy, vývoji obratu, zákazníků, produktů, pohledávek, závazků a mnoho dalších reportů. Pomůže vám získat klíčové informace pro rozhodování v otázce dalšího vývoje firmy. 

Petr Pilín

CEO, iPodnik cloud 

  • Skrze cloudovou podstatu se k datům můžete dostat kdykoliv a odkudkoliv. iPodnik zajišťuje vysokou míru zabezpečení a průběžné zálohování. 

Marián Tomko 

CEO, DYPE 

  • Účetně-datová firma fungující jako externí finanční oddělení pro startupy, scaleupy a SaaS firmy. Zabývají se službami od účetnictví přes manažerské BI reporty až po CFO level.

Petr Pech

Abra Flexi

  • Abra Flexi je softwarový produkt, který slouží k integraci a správě různých oblastí podnikání v jednom komplexním systému. Poskytuje širokou škálu funkcí, včetně správy účetnictví, mzdy, skladového hospodářství, fakturace, řízení projektů a dalších oblastí, které jsou klíčové pro správu podniku. 

Vladimír Klíma

CEO, Declima 

  • Firma Declima pomáhá svým zákazníkům najít cestu, jak ušetřit za energie a zvýšit svou nezávislost pomocí sdílené energie, fotovoltaiky, tepelných čerpadel nebo chytrých domácností. 

Dana Dohnalová a Josef Dohnal

Mepatek  

  • Mepatek se již více než 29 let věnuje problematice účetních procesů. Věnuje se účetnímu outsourcingu, dodávkám a správě IT řešení a digitalizaci firem.

Tento lektor pracoval v takových společnostech:

Laba

Učí v Laba